Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 72.

 • Mikołaj na lodowisku 2019-12-09

  Mikołaj na lodowisku

  6 grudnia w ramach Mikołajek, klasa V b udała się na oleśnickie lodowisko. Dzieci pod okiem instruktora doskonaliły jazdę na łyżwach.

 • Jubileuszowy konkurs 2019-12-02

  Jubileuszowy konkurs

  Szkolny konkurs na kartkę z życzeniami w języku angielskim lub niemieckim z okazji 60-lecia naszej szkoły został rozstrzygnięty.

 • Spotkanie ze sztuką 2019-11-29

  Spotkanie ze sztuką

  Spotkania ze sztuką tym razem odbyły się niedzielnym popoludniem we Wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol. Dzieci oglądały sztukę pt. " Czarnoksieżnik z krainy Oz".

 • ABC matematyki 2019-11-26

  ABC matematyki

  Po raz pierwszy odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 im. Romana Podoskiego w Oleśnicy Szkolny Międzyklasowy Konkurs Matematyczny ,,ABC Matematyki”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas piątych, których fascynuje świat matematycznych zagadek.

 • Militarna lekcja historii 2019-11-25

  Militarna lekcja historii

  Uczestniczyliśmy w programie przybliżającym odbiorcom losy państwa, narodu i żołnierza polskiego u kresu II Rzeczpospolitej, z okazji przypadającej w tym roku 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej.

 • Konwencja o prawach dziecka 2019-11-22

  Konwencja o prawach dziecka

  20 listopada przypada 30. rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach dzieci - Konwencji o prawach dziecka.

 • Narodowe Święto Niepodległości 2019-11-11

  Narodowe Święto Niepodległości

  W piątek 8 listopada uczestniczyliśmy w uroczystym apelu przygotowanym przez klasę 5d z racji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a następnie udaliśmy się na plan przed szkołą, gdzie wspólnie odśpiewaliśmy hymn w ramach ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu".

 • Barwy jesieni 2019-10-30

  Barwy jesieni

  29 października został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla oleśnickich przedszkolaków pt."Barwy jesieni." Wszystkie prace zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i drobnymi upominkami.

 • Mój ulubiony wiersz 2019-10-25

  Mój ulubiony wiersz

  W czwartek, 24 października, uczniowie klas I - III wzięli udział w I etapie Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. "Mój ulubiony wiersz".

 • Z wizytą w GKN-ie 2019-09-16

  Z wizytą w GKN-ie

  Klasa 5b uczestniczyła w wycieczce zawodoznawczej do GKN-u. Po przybyciu na miejsce i przywitaniu, zostaliśmy przeszkoleni przez pracownika zakładu na temat zasad BHP oraz otrzymaliśmy odblaskowe kamizelki i ochronne okulary.

do góry