Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 137.

Konkurs Recytatorski PEGAZIK

W środę, 15 stycznia odbyły się szkolne eliminacje do XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK.

Orszak Trzech Króli

Po raz kolejny uczestniczyliśmy w Orszaku Trzech Króli, gdzie odegraliśmy scenkę walki dobra ze złem.

Hej kolęda, kolęda!

Jasełka w brawurowym wykonaniu dzieci z klasy 0b przygotowanych przez wychowawczynię - Joannę Misiunę.

Przegląd kolęd i pastorałek

Nasz coroczny przegląd kolęd i pastorałek przygotowany przez wychowawców i klasy starsze.

Mikołajkowa zbiórka słodyczy

Samorząd Uczniowski zorganizował mikołajkową zbiórkę słodyczy dla wychowanków Domu Dziecka w Bierutowie.

Mikołaj na lodowisku

6 grudnia w ramach Mikołajek, klasa V b udała się na oleśnickie lodowisko. Dzieci pod okiem instruktora doskonaliły jazdę na łyżwach.

Jubileuszowy konkurs

Szkolny konkurs na kartkę z życzeniami w języku angielskim lub niemieckim z okazji 60-lecia naszej szkoły został rozstrzygnięty.

Spotkanie ze sztuką

Spotkania ze sztuką tym razem odbyły się niedzielnym popoludniem we Wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol. Dzieci oglądały sztukę pt. " Czarnoksieżnik z krainy Oz".

ABC matematyki

Po raz pierwszy odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 im. Romana Podoskiego w Oleśnicy Szkolny Międzyklasowy Konkurs Matematyczny ,,ABC Matematyki”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas piątych, których fascynuje świat matematycznych zagadek.

Militarna lekcja historii

Uczestniczyliśmy w programie przybliżającym odbiorcom losy państwa, narodu i żołnierza polskiego u kresu II Rzeczpospolitej, z okazji przypadającej w tym roku 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej.