Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Mistrzynie i wicemistrzowie Dolnego Śląska w sztafetach!

Mistrzynie i wicemistrzowie Dolnego Śląska w sztafetach!

28 Września 2023
Znakomicie wypadły nasze reprezentacje w Jeleniej Górze podczas zawodów lekkoatletycznych ,,Festiwal Sztafet".
Podopieczne Pani Moniki Knysak w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wygrały wszystkie sztafety (4x100 m, sztafeta szwedzka) i zostały Mistrzyniami Dolnego Śląska!

Chłopcy w tej samej kategorii wiekowej zajęli 3 miejsce w sztafecie 4 x 100 i wygrali sztafetę szwedzką, zajmując w klasyfikacji generalnej 2.miejsce i tytuł wicemistrzów naszego województwa.

Reprezentanci szkoły (klasy 7-8):
M. Cymbalisty, Z. Chrzanowska, M. Pyta, H. Płaczkowska,
H. Wawrzyniak, D. Różańska
W. Wieteska, S. Grab, D. Wyszyński, N. Tkaczyk, M. Płonka, F. Surowiec, M. Hajdasz.

W Igrzyskach Dzieci sztafeta chłopców 4 x 100 m zdobyła brązowy medal, a sztafeta mieszana 4 x 200 srebrny medal.
Drużynowo obie reprezentacje zajęły wysokie 4. miejsce.

Reprezentanci szkoły (klasy 5-6):