Strona główna/Aktualności/Mój ulubiony wiersz

Mój ulubiony wiersz

25 Października 2019

Mój ulubiony wierszW czwartek, 24 października, uczniowie klas I - III wzięli udział w I etapie Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. "Mój ulubiony wiersz". Dzieci mimo tremy pięknie zaprezentowały swoje talenty. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodką niespodziankę. Wśród uczniów klas pierwszych zwycięzcami zostali: Jan Koziara (I m-ce), Krzysztof Ozimek (II m-ce), Natalia Urbaniak (III m-ce). W kategorii klas drugich: Martyna Bień (I m-ce), Katarzyna Kaczkowska ( II m-ce), Aleksandra Dajewska (III m-ce). W kategorii klas trzecich: Mikołaj Michalak (I m-ce), Hubert Adamski (II m-ce) oraz Hanna Płaczkowska (III m-ce). Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie międzyszkolnym. Organizatorzy: Agnieszka Podurgiel - Radzyniak, Joanna Misiuna, Anna Szafrańska.

Foto: Joanna Stefańczyk