Strona główna/Aktualności/Nasi Uczniowie zdobyli I miejsce w Polsce!

Nasi Uczniowie zdobyli I miejsce w Polsce!

2 Grudnia 2022
Nasi Uczniowie zdobyli I miejsce w Polsce!
Zakończyła się X Edycja Ogólnopolskiego Konkursu w Pisaniu na Klawiaturze Komputerowej pod hasłem: „Komputerowe Wyzwanie”, organizowanego przez Stowarzyszenie Interinfo - Polska w Tychach. Drużynę naszej szkoły reprezentowali uczniowie klas siódmych oraz ósmych, którzy w eliminacjach szkolnych uzyskali najwyższe wyniki: Klara Bąk, Zuzanna Augustyńska, Hanna Ćwik, Amelia Krawiec, Norbert Panasik, Jan Sapa i Jan Skałbania.
Nasza drużyna podczas dwóch finałowych etapów konkursu rywalizowała z 44 szkołami podstawowymi z całej Polski i zdobyła I miejsce! To wielki sukces, na który pracowali wszyscy uczestnicy konkursu. Drużyną szkolną opiekowały się panie: Wioletta Fejcho i Joanna Rudkowska.
Wraz z konkursem drużynowym odbywały się zmagania indywidualne zawodników. W tej kategorii najwyżej uplasował się Jan Skałbania, zdobywając wysokie II miejsce w Polsce.
Gratulujemy naszym wszystkim zawodnikom i dziękujemy za udział i zaangażowanie.

<!--
	<a id=udostępnij