Strona główna/Aktualności/Nasze Radne z Młodzieżowej Rady Miasta

Nasze Radne z Młodzieżowej Rady Miasta

25 Kwietnia 2020

Wiktoria Bryn ma 15 lat i uczęszcza do klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy.  W Młodzieżowej Radzie Miasta Oleśnicy jest członkinią dwóch komisji: Komisji ds. Wolontariatu oraz Komisji ds. Kultury, Rozrywki i Sportu. Wiktoria rozwija się także wokalnie od trzech lat uczęszcza na zajęcia do Pracowni muzycznej Oli Turoń.  Prowadzi konta w mediach społecznościowych, na których zamieszcza własne covery piosenek: na Instagramie: @wiktoriabryncovers i YouTube.

Wiktoria Kobiałka ma 14 lat i uczy się w klasie ósmej Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy. W Młodzieżowej Radzie Miasta Oleśnicy jest Radną od trzech kadencji. W tej jest członkinią Komisji ds. Ekologii oraz Komisji ds. Wolontariatu. Wiktoria od pięciu lat rozwija swoją pasję, jaką jest taniec w Szkole Tańca JAST Wrocław.