Strona główna/Aktualności/Dzień Babci i Dziadka

24 Stycznia 2020

22 stycznia na zaproszenie uczniów klasy Ia i Ib pojawili się w naszej szkole niezwykli goście – Babcie i Dziadkowie oraz Alina Zwoźniak – autorka koncertu. Okazją do Ich zaproszenia był Dzień Babci i Dziadka. Wnukowie powitali swoich Dziadków przygotowaną piosenką oraz zaprezentowali się w tańcu. W czasie koncertu młode pokolenie miało okazję wspólnie pośpiewać nie tylko piosenki związane ze styczniowym świętem, ale również stare przeboje doskonale znane Babciom i Dziadkom. Podczas zabawy nie zabrakło także możliwości do zatańczenia i, jak się okazało, zarówno wnukowie, jak i Dziadkowie bawili się doskonale. Na zakończenie Babcie i Dziadkowie otrzymali upominek od serca, czyli własnoręcznie zrobione laurki oraz gorące życzenia i słodkie buziaki. Z pewnością ta uroczystość na długo pozostanie w pamięci wszystkich.
Foto: Joanna Stefańczyk